Klub Poszukiwaczy Słowa w marcu

Data publikacji: 04/04/2023

Jak co miesiąc, Klub Poszukiwaczy Słowa spotkał się również w marcu. Na wstępie każdy wybierał, losował dwie karty z gry Dixit i opowiadał dlaczego je wybrał. Słowem, wokół którego skupiona była tematyka wierszy i opowiadań, humoresek, vilanelli było słowo „loteria”. Pomysłów na ciekawe ujęcie tego słowa w różnych formach nie zabrakło naszym Klubowiczom. Dodatkowo każdy mógł wylosować ciastko z wróżbą. Wylosowane sentencje sprawiły wszystkim wiele radości. Czekamy na wiosnę i kolejne spotkanie, które odbędzie się 26 kwietnia o godz. 17.00. Słowo wybrane na kolejne zmagania z piórem to “plan”. Do zobaczenia!