ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Książka na walentynki – “Miłość bez jutra” Agnieszki Cubały

Data publikacji: 15/02/2024

Biblioteka Publiczna w Piasecznie zorganizowała nagranie krótkiej rozmowy Agnieszki Cubały oraz dziennikarza Michała Olszańskiego o najnowszej publikacji pisarki pt.”Miłość bez jutra”. Podczas spotkania autorka opowiadała o swojej inspiracji przy pisaniu książki, przytoczyła przykłady, które podkreślają jak różnie toczyły się losy par w czasach prześladowań i okupacji. Autorka zachęca do wnikliwszego zgłębienia opowiedzianych historii, gdyż mogą one wzbudzić chęć przeprowadzenia refleksji nad miłością, historią oraz własnym życiem.

Zachęcamy do obejrzenia dwóch filmików z przeprowadzonej rozmowy w Bibliotece Publicznej w Piasecznie. W pierwszym z nich Agnieszka Cubała dzieli się z nami swoimi refleksjami na temat potęgi miłości, zarówno tej trudnej i dramatycznej, jak i tej, która przezwycięża przeciwności losu. Drugi filmik prezentuje także burmistrza Daniela Putkiewicza, który również włącza się w dyskusję na temat miłości, zarówno tej historycznej, jak i współczesnej, oraz refleksji na temat tego, czego możemy sobie i innym życzyć w obliczu zbliżających się walentynek.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl