ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Klub Młodego Odkrywcy w lutym

Data publikacji: 12/02/2024

5 lutego w ciepłej atmosferze odbyło się nasze spotkanie z członkami Klubu KMO, podczas którego rozmawialiśmy o łamigłówkach. Dowiedzieliśmy się, jak stara jest historia Tangramu i jak aktualna jest ona dzisiaj. Sami zrobiliśmy Tangramy z papieru i ułożyliśmy kilka elementów tej wspaniałej chińskiej układanki. Dzieci próbowały także swoich sił w rozwiązywaniu innych gier intelektualnych i łamigłówek (w dziale Multicentrum jest wiele łamigłówek, które można wypożyczyć do domu lub pobawić się na miejscu).

7 lutego odbyło się ostatnie spotkanie klubu KMO Multicentrum. Gry są bardzo ważnym elementem w życiu i rozwoju każdego dziecka, lecz niestety nie zawsze udaje się je kupić. Dlatego rozmawialiśmy o tym, że pewne rzeczy można zrobić własnymi rękoma, a pozornie zwyczajną rzecz można wykorzystać do rozwijania twórczego myślenia. Na tej lekcji zbudowaliśmy miasto przyszłości z klocków Lego, a także każdy Klubowicz wykonał zabawnego małego człowieczka techniką makramy – breloczek na pamiątkę.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl