ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Kwietniowy Klub Mangi i Anime

Data publikacji: 14/04/2022

W kwietniu wyjątkowo spotkaliśmy się w drugi, a nie trzeci poniedziałek miesiąca! Z każdym spotkaniem co nas bardzo cieszy, grono uczestników się powiększa!  Rozmawialiśmy o serii Dragon Ball i twórczości Akiry Toriyamy. Po obejrzeniu fragmentów anime dyskutowaliśmy o fabule, kresce czy innych, podobnych tytułach oraz omówiliśmy temat związany z trwającym konkursem plastycznym. Każdy uczestnik dostał pamiątkową przypinkę z czterogwiazdkową smoczą kulą i usłyszał historię, dlaczego akurat z nią (co ma swoje uwarunkowanie w serii Dragon Ball). Następnie w sali kinowej uruchomiliśmy konsole PlayStation 4 i na dużym ekranie zrobiliśmy swój własny turniej Dragon Ball FighterZ co też wzbudziło dużo emocji!

Decyzją większości następnym tytułem, z którym się zapoznamy (tudzież przypomnimy go sobie) będzie Toradora!, a także będziemy zarysowywać szkic fabuły naszej gry komputerowej, którą będziemy chcieli wspólnymi silami stworzyć! Już teraz serdecznie zapraszamy na majowe spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 16 maja o godzinie 17:00. Tymczasem obejrzyjcie anime, a po mangi i light novel zapraszamy do Biblioteki!

O serii Dragon Ball

Multicentrum Biblioteki Publicznej w Piasecznie – polajkuj i zaobserwuj nas na:

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl