ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Niezwykły wieczór z Anną Seniuk

Data publikacji: 09/10/2020

W czwartek, 8 października 2020, w naszej Bibliotece Głównej odbyło się spotkanie z nietypowym duetem. Autorki książki, matka i córka,  Anna Seniuk oraz Magdalena Małecka-Wippich zaczarowały publiczności opowieściami o ich wspólnym życiu. Usłyszeliśmy dużo ciekawych wspomnień i historii zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego Pani Anny.

Aktorka przeczytała swoje ulubione wiersze, podzieliła się anegdotami z początków swojej kariery oraz odpowiadała na pytania uczestników spotkania. Pani Magdalena podsycała opowieści swojej mamy, zdradzając różne szczegóły z dzieciństwa w czasach PRL-u. Na koniec obie autorki długo podpisywały książki oraz rozmawiały z uczestnikami spotkania. Życzymy sobie i naszym Czytelnikom kolejnych tak ciekawych spotkań.

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu Małgorzaty Pawlak z Anną Seniuk. Wywiad został nagrany przed spotkaniem autorskim w naszej bibliotece. Emisja programu w Radiu Radom, w magazynie literackim “Zbliżenia” odbyła się w czwartek 15 października 2020 roku.

Zbliżenia – Anna Seniuk

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl