Noc Bibliotek – Gra terenowa w Bibliotece Głównej

Data publikacji: 25/09/2020

Już 9 października zapraszamy wszystkich naszych czytelników na szczególne wydarzenie z okazji tegorocznej Nocy Bibliotek.

O godzinie 18:00 rozpoczniemy grę terenową! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo zagadek, zadań i ciekawostek. Będziecie też mogli zajrzeć w niedostępne na co dzień zakamarki naszego budynku!
Na każdego z uczestników gry będzie czekał upominek, a po zakończeniu rozgrywki udamy się do Sali Kinowej na pokaz filmu.

Zasady zgłoszeń:

1. Do gry można zgłosić drużyny składające się z 2-6 osób.
  2. Nie ma ograniczeń wiekowych, jednak w każdej drużynie musi znaleźć się przynajmniej jedna osoba dorosła.
  3. Chęć wzięcia udziału w grze należy zgłosić osobiście w Oddziale dla dorosłych Biblioteki Głównej lub telefonicznie pod numerem
    22 484 21 50 w celu ustalenia dokładnej godziny rozpoczęcia rozgrywki.

Po ustaleniu godziny rozpoczęcia Gry należy osobiście lub mailowo na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową, do pobrania poniżej.

Karta zgłoszenia udziału osoby powyżej 16 r.ż.
Karta zgłoszenia udziału osoby poniżej 16 r.ż.

Zgłoszenie drużyny do udziału w Grze jest równoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu Gry Terenowej.