ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Pani Zamieć i papierowe śnieżynki

Data publikacji: 14/02/2024

7 lutego zerówkowicze z Międzynarodowej Szkoły Podstawowej, odwiedzili filię w Józefosławiu. Okazało się, że przedszkolaki są stałymi bywalcami naszej biblioteki. Pani bibliotekarka przypomniała dzieciom o akcji „Mała Książka Wielki Człowiek” i pokazała najciekawsze pozycje z naszego księgozbioru. Dużym zainteresowaniem cieszyły się książki zapachowe i sensoryczne. Jednak dużo większe wrażenie na maluchach wywarł japoński teatrzyk kamishibai pt. „Pani Zamieć”. Baśń braci Grimm to z pozoru prosta historia, która udowadnia, że na świecie istnieje sprawiedliwość a pracowitość zawsze zostanie nagrodzona.

Podczas pracy plastycznej wspólnie wykonaliśmy papierowe śnieżynki. Przedszkolaki stęskniły się za śniegiem i stworzyły śliczne biało niebieskie płatki śniegu.

Na zakończenie nasi najmłodsi czytelnicy z dużym zainteresowaniem oglądali książki, gry planszowe oraz audiobooki i filmy z działu dziecięcego. Na pamiątkę miłej wizyty przedszkolaki dostały zakładki do książek.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl