Parapetówka 2.0 – Spotkanie z Wiolettą Piasecką

Data publikacji: 11/10/2020

W ramach Parapetówki 2.0, czyli świętowania 1 rocznicy przeniesienia Biblioteki Głównej do nowej siedziby w budynku Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie, organizujemy szereg atrakcji dla mieszkańców. Zapraszamy na spotkanie z Wiolettą Piasecką, jedną z najpopularniejszych autorek książek dla dzieci – już 28.10 o godz. 18:00.

Wioletta Piasecka – autorka książek, scenariuszy teatralnych, wierszy, tekstów piosenek oraz słuchowisk radiowych. Pisarka jest dobrze znana zwłaszcza rodzicom i dzieciom. Dorobek literacki tej autorki stanowią uznane baśnie oraz bajki m.in. „Zaczarowane bąbelki”, „Mała cyganeczka” oraz „Tańczące czarownice”.

Informujemy, że wszystkie wydarzenia, organizowane są w rygorze sanitarny. Obowiązuje pomiar temperatury, dezynfekcja dłoni, zakrywanie nosa i ust, 1,5-metrowe odległości. Dbajmy o siebie nawzajem! Bądźmy bezpieczni w bibliotece!