ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Poznajemy zawód bibliotekarza

Data publikacji: 27/07/2022

W środowe przedpołudnie 27 lipca 2022 r. Punkt Biblioteczny w Kamionce odwiedziły dwie grupy przedszkolne z Poziomkowej Akademii w Kamionce. Dzieci w okresie wakacji poznawały różne zawody. Tym razem zaprosiliśmy je do biblioteki, by przybliżyć im zawód bibliotekarza. Dowiedziały się jakie panują zasady w bibliotece, jak dbać o książki, a przede wszystkim zobaczyły na czym polega praca bibliotekarza. Największym zainteresowaniem wśród uczestników cieszyła się pieczątka biblioteczna i skaner do kodów. Miały one również okazję poznać najbardziej wyjątkowe książki z naszego księgozbioru, które razem z postaciami z ich ulubionych bajek, przybliżyły im inne wykonywane zawody.

Na koniec spotkania dzieci otrzymały zakładki do książek i wybrały dla siebie pocztówkę z Powiatowego Konkursu Fotograficznego “Wakacje z książką”. Będą teraz mogły wysłać swoim bliskim pocztówki z pozdrowieniami z wakacji.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl