ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Rocznica działalności English Café

Data publikacji: 20/10/2023

W minioną środę, 18 października, Biblioteka Główna w Piasecznie gościła wyjątkowe wydarzenie. W czytelni biblioteki odbyła się uroczyste spotkanie z okazji rocznej działalności anglojęzycznego dyskusyjnego klubu znanego jako “English Café”. Uczestnikami naszego klubu są miłośnicy języka angielskiego, którzy nie tylko doskonalą swoje umiejętności językowe, ale także tworzą koleżeńskie relacje i czerpią z inspirujących rozmów.

“English Café” jest miejscem, gdzie można ćwiczyć rozmowy w języku angielski, ale także forum do dzielenia się przemyśleniami na temat różnorodnych kwestii. Na każdym spotkaniu rozmówcy poruszają tematy wyznaczone wcześniej. Klub jest otwarty dla wszystkich, niezależnie od poziomu językowego, co sprawia, że jest to doskonała sposobność do praktyki zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Biblioteka Główna w Piasecznie nadal zaprasza wszystkich, którzy są zainteresowani doskonaleniem języka angielskiego i udziałem w fascynujących dyskusjach. Dołącz do klubu “English Café”. Spotykamy się w czytelni Biblioteki Głównej w każdą środę o 17:30

Do zobaczenia.

Poczęstunek Uczestnicy w trakcie spotkania Uczestnicy w trakcie spotkania

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl