ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spacer po Bibliotece Publicznej w Piasecznie – to już rok w CEMie!

Data publikacji: 17/10/2020

Jesteśmy już rok w tej przestrzeni, rozwijamy się, zmieniamy na lepsze i tworzymy piękne wspomnienia z naszych wydarzeń i inicjatyw. Nie daliśmy się pandemii – działamy, promujemy czytelnictwo, budujemy prawdziwą świątynię książki w Piasecznie!

Dziękujemy Wam, drogie Czytelniczki oraz drodzy Czytelnicy, za ten rok! Za wszystkie wypożyczenia książek, obecność na spotkaniach, warsztatach, koncertach, grach i zabawach! Dzięki Wam codziennie czerpiemy inspiracje, by jeszcze lepiej wykorzystać przestrzeń, którą na co dzień się opiekujemy.

Dziś pragniemy Was zaprosić na szybki wirtualny spacer po naszej Bibliotece Głównej w towarzystwie naszej dyrekcji i pracowników oddziałów! Z okazji rocznicy zapraszamy także na PARAPETÓWKĘ 2.0, czyli wyjątkowy cykl wydarzeń nawiązujący do naszej zeszłorocznej powitalnej imprezy.

 

 

W filmie wystąpili: dyrektor Biblioteki Publicznej w Piasecznie Łukasz Krzysztof Załęski, zastępca dyrektora Sylwia Chojnacka-Tuzimek, koordynator Multicentrum Przemek Kowalski, kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Mariola Strzelczyk oraz PO kierownika Udostępniania Renata Zagożdżon. Projekt Manager: Urszula Bąkowska. Realizacja nagrania i montaż filmu: Tomasz Korczak

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl