ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Kobieta w wewnętrznej podróży

Data publikacji: 17/10/2020

“Kobieta w wewnętrznej podróży” to druga książka Magdaleny Knitter. Autorka specjalizuje się w budowaniu relacji interpersonalnych oraz we wzmacnianiu poczucia własnej wartości kobiet. Prowadzi coachingi indywidualne, warsztaty umiejętności psychospołecznych, grupy rozwojowe oraz wyjazdy z rozwojem.

W naszej bibliotece w piątek 16 października odbyło się spotkanie z autorką, która o swojej nowej książce mówi: To pozycja niezbędna dla każdej kobiety, która pragnie być szczęśliwa i osiągnąć swoje cele. Ta książka zabierze Cię w metaforyczną podróż. Może najważniejszą, jaką odbędziesz w życiu. Będzie to bowiem podróż rozwojowa do lepszej, bardziej świadomej przyszłości, na której końcu czekać będzie Twoje nowe JA. Książka łączy przemyślane treści z ćwiczeniami, zachęcając do pracy nad sobą.

Spotkanie było nawiązaniem do zeszłorocznych warsztatów, które trenerka przeprowadziła podczas otwarcia Biblioteki Głównej w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym. Książka będzie już niebawem dostępna w naszych bibliotekach!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl