Spotkanie autorskie z Januszem Płońskim – Alternatywy 4: Przewodnik po serialu

Data publikacji: 06/10/2021

W sobotę, 23 października, o godzinie 17:00 w Bibliotece Głównej odbędzie się spotkanie z Januszem Płońskim, współtwórcą scenariusza do serialu “Alternatywy 4”.

Janusz Płoński to dziennikarz, scenarzysta, a także autor książki pod tytułem “Alternatywy 4: przewodnik po serialu i rzeczywistości”. W swojej książce przybliża młodemu pokoleniu kulisy powstawania serialu oraz tłumaczy jego umiejscowienie w PRL-owskiej rzeczywistości.

Bilety na spotkanie w cenie 5 zł można nabyć w sekretariacie biblioteki w godzinach pracy oraz na evenea.pl