Spotkanie Online z Karoliną Wilczyńską

Data publikacji: 19/10/2020

W czwartek, 15 października, nasze czytelniczki z Dyskusyjnego Klubu Książki miały okazję wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju spotkaniu DKK. Podczas spotkania połączyliśmy się za pomocą aplikacji Zoom z autorką Karoliną Wilczyńską. Dzięki zorganizowaniu dyskusji w formie hybrydowej, zarówno online jak i w bibliotece, w spotkaniu mogli wziąć udział również czytelnicy, którzy nie mieli możliwości dotrzeć do nas osobiście.

Podczas spotkania była możliwość zadać wszystkie nurtujące nas pytania o twórczość autorki. Porozmawialiśmy o znanych już tytułach, które mieliśmy okazję przeczytać, i o planach wydawniczych Pani Karoliny.

Już dziś zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie autorskie połączone ze spotkaniem Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem naszym gościem będzie Agnieszka Cubała, autorka książek poruszających temat Powstania Warszawskiego. Więcej informacji na stronie https://biblioteka-piaseczno.pl/spotkanie-autorskie-z-agnieszka-cubala-w-ramach-dkk/

Do zobaczenia!

Projekt “Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.