ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Świece żelowe

Data publikacji: 23/04/2024

W poniedziałek, 15 kwietnia w filii przy Kościuszki 49 zrobiło się ciepło i aromatycznie. Wszystko to za sprawą kolorowych i pachnących świec żelowych, które wykonały w naszej Majsterni uczestniczki warsztatów.

Na początek każda z uczestniczek otrzymała zestaw startowy do zrobienia własnych, autorskich świec: słoiczki, knoty oraz drewniane łyżeczki. Następnie wspólnie wybrany został zapach oraz kolor przewodni naszych świec. Wybór nie był łatwy, ale ostatecznie wszystkim Paniom udało się dojść do porozumienia. Kolejnym krokiem było przygotowanie słoiczków. Trzeba było przymocować knot, wybrać kolor kamyczków oraz ozdób do dekoracji świecy. Wszyscy z zapałem zabrali się do tworzenia własnych kompozycji.

Podczas warsztatów powstały kolorowe, pachnące świece żelowe, które mogą być wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby i na pewno staną się piękną ozdobą stołu. Uwalniając swój aromat będą cieszyły nie tylko oczy, ale również inne zmysły.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl