Tworzymy sakurę czyli drzewo kwitnącej wiśni

Data publikacji: 01/02/2021

W ramach akcji „Z książką przez świat” w lutym promujemy literaturę i kulturę Japonii. Z tej okazji będziemy tworzyć sakurę czyli drzewo kwitnącej wiśni. Zadaniem Uczestnika akcji jest narysowanie kredkami lub namalowanie farbami drzewa kwitnącej wiśni w formacie A5. Akcja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek.

Rysunek prosimy podpisać tylko imieniem i przynieś do filii w Józefosławiu. Ze wszystkich małych prac, powstanie duże drzewo – sakura. Każdy Uczestnik akcji otrzyma książkę.

Prace przyjmujemy do 27 lutego 2021 roku.