29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data publikacji: 02/02/2021
W niedzielę, 31 stycznia 2021 roku, odbył się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku do skarbonek WOŚP mogliście wrzucać datki w naszej Bibliotece Głównej oraz w filii Piaseczno przy Kościuszki 49. Udział w tej akcji to już tradycja w naszej bibliotece. Co roku bierzemy w niej udział, a Iwona Smolińska, kierowniczka Oddziału dla dzieci i młodzieży w filii Piaseczno przy Kościuszki 49 nie opuściła żadnego finału i co roku uczestniczy w liczeniu zebranych przez wolontariuszy datków.

WOŚP- 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Minione lata to dużo ciepłych emocji, masa zaangażowania i mnóstwo dobrych chwil!  Wspomnienia naszych bibliotekarek – Iwony Smolińskiej oraz Jolanty Kraszki możecie zobaczyć w filmie poniżej.

W akcji wziął udział także dyrektor biblioteki Łukasz Krzysztof Załęski. Dyrektor udzielił wywiadu podczas transmisji na żywo z WOŚP, które organizował sztab Centrum Kultury.