ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Walentynki w bibliotece

Data publikacji: 12/02/2021

Walentynki, święto zakochanych przypadające 14 lutego, są dobrym pretekstem do okazania miłości… także tej do książek. Zapraszamy do naszych bibliotek, gdzie czekają na Was nie tylko romanse.

Nie od dziś wiadomo, że czytanie uskrzydla, dlatego nasze Czytelniczki i Czytelników zapraszamy na sesję fotograficzną. W holu przy wejściu do biblioteki głównej czekają na Was skrzydła, przy których możecie sobie zrobić zdjęcie. Nie zapomnijcie oznaczyć nas w mediach społecznościowych – #BibliotekaPiaseczno #CzytanieUskrzydla.

Oddział dla dzieci i młodzieży przygotował dla najmłodszych książki pełne uczuć. Na wypożyczenie czekają również filmy, w tym “Zakochany Kundel”.

Walentynki w bibliotece

W Oddziale dla dorosłych również znajdziecie niespodzianki. Poza romansami (oczywiście tymi książkowymi) czekają “Książki z rumieńcem” dozwolone od 18 lat. A znajdziecie je idąc po śladach.

Walentynki w bibliotece Walentynki w biblioteceWalentynki w biblioteceWalentynki w bibliotece

W naszych filiach również czeka na czytelników duża dawka literatury romantycznej. W tym roku niespodziankę przyszykowali nasi pisarze z Klubu Poszukiwaczy Słowa. Specjalnie dla czytelników Biblioteki Publicznej w Piasecznie napisali wiersze o miłości.

Klub Poszukiwaczy Słowa Walentynki

Zapraszamy do biblioteki głównej oraz naszych filii!

Walentynki w bibliotece

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl