ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty online – czy stres zawsze jest naszym przeciwnikiem?

Data publikacji: 01/03/2021
W sobotę 20 lutego odbyły się warsztaty online z psychoterapeutką Natalią Górską. 
 
Na warsztacie spotkaliśmy się na ZOOMie w kameralnym gronie. Uczestnicy mieli możliwość przyjrzeć się roli stresu w swoim życiu i wymienić się doświadczeniami oraz sposobami poradzenia sobie z sytuacjami napięcia. Uczyli się rozróżniać stres pomocny od szkodliwego, a także dowiedzieli się co jest faktem, a co mitem na temat zagrożeń płynących ze stresu.
 
Uczestnicy ćwiczyli również rozpoznawanie własnych niepomocnych strategii radzenia sobie ze stresem, które ostatecznie prowadzą do utrzymywania się problemów. Dowiedzieli się także, co mogą zrobić, by wzmocnić swoją odporność psychiczną i jak dbać o siebie w kryzysie i poza nim. Razem z prowadzącą ćwiczyli też poprawne oddychanie, co okazało się wcale nie być takie łatwe, a za to niezwykle ważne 🙂.
 
Na koniec uczestnicy dzielili się wrażeniami i wyrazili chęć uczestniczenia w kolejnych warsztatach organizowanych w przyszłości. Państwa również do tego zachęcamy, kolejne warsztaty odbędą się już w marcu!
...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl