ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wernisaż malarstwa Renaty Grubeckiej

Data publikacji: 04/12/2023

W sobotę 2 grudnia 2023 roku odbył się wernisaż malarstwa Renaty Grubeckiej. 

Autorka opowiedziała o swoich początkach twórczych i inspiracjach malarskich. Oprowadzała licznie zgromadzonych gości po wystawie, dzieląc się wspomnieniami o każdym obrazów.

Ekspozycja prezentuje barwne obrazy wykonane techniką akrylową na podobraziach malarskich. Twórczość malarską Renaty Grubeckiej zainspirowały liczne podróże po Europie oraz zwiedzenie wielu ciekawych miejsc o bogatej kulturze, architekturze i różnorodności barw. Jak twierdzi artystka, wykonywanie obrazów jest dla niej formą relaksu, przez którą ma okazję nabrać dystansu do problemów i uwolnić od nich myśli. Malarstwo jest dla niej odskocznią od życia codziennego, jak również zabawą rozprowadzania farby po płótnie z zaskakującym zakończeniem. Jej twórczość jest dla niej sposobem na wyrażenie siebie i swoich emocji.
Wystawę będzie można oglądać do końca grudnia.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl