Wieczorne wyciszenie – podsumowanie spotkań kwietniowych

Data publikacji: 06/05/2024

Za nami pierwszy miesiąc spotkań medytacyjnych “Wieczorne wyciszenie” w Filii Gołków Letnisko.

Warsztaty maja na celu wprowadzić uczestników w stan relaksacji ciała i wyciszenia umysłu i pozwolić zgłębić swoje refleksje nad samym sobą.

Podczas spotkań uczestniczki dowiedziały się o różnych technikach oddechowych, które pomagają w procesie wyciszania umysłu i relaksacji ciała.

Poznały również techniki mantrowania, czyli powtarzania sylab wraz z dźwiękiem. Są to wysoko wibracyjne wyrazy, dźwięki i głoski, które pomagają wyciszyć umysł i skupić go na jednej czynności. W rezultacie łatwiej relaksuje się nasze ciało.

Wszystko odbywało się w atmosferze aromaterapii, dźwiękoterapii. Na spotkaniu zostało użyte Palo Santo z Brazylii, które należy do najpopularniejszych kadzideł naturalnych na świecie. Wspaniały zapach tego kadzidła jest dobrze znany na całym kontynencie Ameryki Południowej, coraz lepiej znany w Ameryce Północnej, a w ostatnich latach, to kadzidło o unikalnym zapachu, coraz częściej podbija serca miłośników aromaterapii w Europie. Wspaniale oczyszcza energie i dzięki unikalnemu zapachowi, pomaga również zrelaksować umysł i ciało. Nie zabrakło również olejków antystresowych i świec, które również służą do oczyszczania.