Wizyta dzieci z Przedszkola Smyk

Data publikacji: 09/02/2023

W słoneczny, mroźny ranek, 9 lutego filię w Zalesiu Dolnym odwiedziły dzieci z Prywatnego Przedszkola “Smyk”. Dzieci zwiedziły naszą bibliotekę, dowiedziały się co to jest biblioteka i jak wypożycza się książki.

Podczas wizyty oglądaliśmy książki różnymi zmysłami. Były książki obrazkowe, dotykowe, ruchome, trójwymiarowe. Poznaliśmy różne typy książek: małe i duże, grube i cienkie, książki obrazkowe, harmonijkowe.

Przedszkolaki miały okazję cofnąć się w lata młodości swoich rodziców dzięki Muzeum Kaset, które użycza naszej placówce część swojej kolekcji. Dzieciom bardzo podobało się słuchanie muzyki przez słuchawki.

Czas szybko upłynął w miłej, przyjaznej atmosferze. Dziękujemy za odwiedziny.