ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wypożyczaj online z Audiobook.pl

Data publikacji: 11/12/2023

Dzięki współpracy z audiobook.pl możesz teraz wypożyczać nie tylko płyty, ale i pliki mp3 z audiobookami. I to online – bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wejdziesz na audiobook.pl i postąpisz zgodnie z poleceniami. Co ważne, w odróżnieniu do innych usług tego typu, wszystkie pliki są własnością naszej Biblioteki, dlatego wypożyczasz je jak tradycyjne książki – bez użycia kodów. Wystarczy, że posiadasz Kartę Czytelnika Biblioteki Publicznej w Piasecznie.

Pobierz aplikację audiobook.pl

Pobierz na iPhone’a (link do Apple Store): https://apps.apple.com/pl/app/audiobook/id1620325844?l=pl

Kod qr do aplikacji audiobook.pl w App Store

Pobierz na Android’a (Link do Google Play): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mkconsulting.dhunter.audiobook&pcampaignid=web_share

Kod qr do aplikacji audiobook.pl w Google Play

 

 

 

 

 

 

Wypożyczone audiobooki możesz odsłuchać w aplikacji mobilnej oraz na każdym urządzeniu z zainstalowaną przeglądarką internetową i dostępem do sieci. Do założenia konta wystarczą numer telefonu oraz numer Twojej Karty Czytelnika.

Jeszcze dziś sprawdź, jakich książek możesz posłuchać. 

Dowiedz się więcej! (kliknij)

Wszystkie pliki zakupione przez Bibliotekę na platformie Audiobook.pl w roku 2024 sfinansowano z Budżetu Obywatelskiego Gminy Piaseczno

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl