ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wypożyczaj online z Audiobook.pl

Data publikacji: 11/12/2023

Dzięki współpracy z audiobook.pl możesz teraz wypożyczać nie tylko płyty, ale i pliki mp3 z audiobookami. I to online – bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wejdziesz na audiobook.pl i postąpisz zgodnie z poleceniami. Co ważne, w odróżnieniu do innych usług tego typu, wszystkie pliki są własnością naszej Biblioteki, dlatego wypożyczasz je jak tradycyjne książki – bez użycia kodów. Wystarczy, że posiadasz Kartę Czytelnika Biblioteki Publicznej w Piasecznie.

Pobierz aplikację audiobook.pl

Pobierz na iPhone’a (link do Apple Store): https://apps.apple.com/pl/app/audiobook/id1620325844?l=pl

Kod qr do aplikacji audiobook.pl w App Store

Pobierz na Android’a (Link do Google Play): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mkconsulting.dhunter.audiobook&pcampaignid=web_share

Kod qr do aplikacji audiobook.pl w Google Play

 

 

 

 

 

 

Wypożyczone audiobooki możesz odsłuchać w aplikacji mobilnej oraz na każdym urządzeniu z zainstalowaną przeglądarką internetową i dostępem do sieci. Do założenia konta wystarczą numer telefonu oraz numer Twojej Karty Czytelnika.

Jeszcze dziś sprawdź, jakich książek możesz posłuchać. 

Dowiedz się więcej! (kliknij)

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl