ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

XIV Kongres Bibliotek

Data publikacji: 20/10/2023

XIV Kongres Bibliotek odbędzie się  22 listopada 2023 w formule online i offline.  Wydarzenie to dedykowane jest bibliotekarzom z całej Polski, a jego część stacjonarna już po raz drugi odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Piasecznie.

Hasło tegorocznego kongresu brzmi „W czym mogę pomóc?”. Wspólnie z uczestnikami i z zaproszonymi gośćmi zastanowimy się, jaka powinna być rola bibliotek w działaniach pomocowych, czym jest mądre pomaganie i jak zadbać w tym wszystkim o siebie.

Organizatorami kongresu są Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności oraz Fundacja FRSI. Partnerem jest Biblioteka Publiczna w Piasecznie oraz My Digital Life. Współpracę przy wydarzeniu zadeklarowały także: Wydawnictwo Dwie Siostry, Sektor 3.0, jak również Stowarzyszenie Dyrektorek i Dyrektorów Bibliotek Inicjatywy.

W Kongresie będzie można wziąć udział na dwa sposoby: pełne wydarzenie w formule online albo kameralne warsztaty w Biblioteka Publiczna w Piasecznie (obowiązują zapisy): https://kongresbibliotek.pl/piaseczno/

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2XFtXAzvn

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl