Zajęcia z sensoryki i grafomotoryki

Data publikacji: 23/06/2023

20.06.2023r. odbyły się kolejne z cyklu zajęcia z grafomotoryki i sensoryki. Odwiedziła nas grupa kwiatuszków z przedszkola PANDA.

Przedszkolaki zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza z nich mogła stworzyć swoją własną wyjątkową żabę. Przed częścią praktyczną obejrzeliśmy fotografię różnych rodzajów żab, dzieci mogły zauważyć, że w świecie przyrody występują one w różnych kolorach. Za pomocą plasteliny dzieci nadały formę żabki na papierze, koraliki posłużyły jako element ozdobny. Każda praca była wyjątkowa.

Druga grupa w tym czasie korzystając z pomocy naukowych rozwijała swoje umiejętności manualne. Wiązanie sznurówek, zapinanie guzików, przelewanie wody za pomocą pipety to zadania codziennie, które przedszkolaki mogły doskonalić na naszych zajęciach.

Dziękujemy za odwiedziny!