Budżet Obywatelski Piaseczno – głosujcie na projekty dla biblioteki

Data publikacji: 19/10/2021

Drodzy Czytelnicy,
Serdecznie zapraszamy do głosowania na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Piaseczno na rok 2022. Każdy mieszkaniec może wybrać dowolną liczbę projektów, aż do wyczerpania przeznaczonej puli środków – 1 mln zł. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie dla projektów zgłoszonych przez naszą bibliotekę:

• Projekt 18 – Zakup czytników ebooków,
  • Projekt 38 – Książkomat w Józefosławiu.

Walczymy o kolejną pulę czytników, które będziecie mogli wypożyczać w naszej bibliotece oraz o kolejne, nowoczesne urządzenie do samodzielnego odbioru zamówionych wcześniej książek o każdej porze dnia i nocy.

Prosimy także o głosy na projekty zgłoszone przez Centrum Edukacyjno-Multimedialne.

• Projekt 19 – Nowe Nasadzenia drzew w Zespole Szkolno-przedszkolnym w Piasecznie,
  • Projekt 32 – Założenie monitoringu na placu zabaw Jana Pawła II/53 Piaseczno,
  • Projekt 46 – Nasadzenia drzew skwer Jana Pawła II/53,
  • Projekt 58 – Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt -“Dudi” im. Tomasza Dudka.

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie. Głosujcie tutaj: https://piaseczno.budzet-obywatelski.org/

Głosowanie trwa do 24 października 2021 roku!