ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

DKK w Józefosławiu

Data publikacji: 21/03/2024

W Międzynarodowy Dzień Szczęścia czyli 20 marca 2024 roku odbyło się kolejne spotkanie DKK w Bibliotece w Józefosławiu. Tematem była książka H. Murakamiego “Na południe od granicy, na zachód od słońca”. Jeśli chcecie dostać ładną historię miłosną, to nie jest to literatura tego typu. Problemy w niej zawarte skłaniają do myślenia i zastanowienia się, jak nasze wybory wpływają na życie nasze i innych ludzi. Niektórych decyzji nie da się zmienić i trzeba się wówczas zmierzyć z ich konsekwencjami. Tutaj zawrzała gorąca dyskusja, czy warto poświęcić wszystko, by zrealizować swoje marzenie z dzieciństwa? Czy cena jaką mamy zapłacić za cierpienie najbliższych nie jest za wysoka? Wiele takich pytań było, każdy argumentował swoje racje i przez to nasza dyskusja była ciekawa i poruszająca.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w dniu 24 kwietnia 2024 roku  na godz. 17.00 do Biblioteki w Józefosławiu. Tym razem chcemy się zmierzyć z książką M.Hena “Segretario”.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl