ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Dogoterapia w Multicentrum

Data publikacji: 08/05/2024

W ramach Tygodnia Bibliotek w Multicentrum odbyła się dogoterapia, która okazała się niezwykłą atrakcją dla dzieci. Podczas zajęć dzieci miały okazję nie tylko spotkać się z sympatycznym psem, ale dowiedzieć się jak w sposób prawidłowy obchodzić się z czworonożnymi przyjaciółmi.

Głównym celem dogoterapii było przekazanie dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz nauka odpowiedzialnego podejścia do zwierząt. Przede wszystkim dzieci uczyły się, jak dbać o swojego psa oraz jak zachowywać się, by żyć z nimi “w zgodzie” , oraz jak postępować, gdy spotkamy psa na ulicy.

Zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale również niezwykle przyjemne. Dzieci miały okazję spędzić czas w towarzystwie dogoterapeutki i jej psa, czując się swobodnie i bezpiecznie. Dodatkowo, zajęcia przyczyniły się do zwiększenia świadomości dzieci na temat potrzeb zwierząt oraz sposobów komunikacji z nimi.

To wyjątkowe doświadczenie nie tylko wzbudziło u dzieci zainteresowanie światem zwierząt, ale również dostarczyło im wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl