ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Grandka w bibliotece

Data publikacji: 15/02/2024

14 lutego 2024r. w Walentynki w Bibliotece Głównej odbyło się niesamowite wydarzenie. Multicentrum oraz Oddział Dla Dorosłych w CEM przygotował  GRAndkę, czyli wyjątkową randkę dla tych, którzy chcieli połączyć kulturę, rozrywkę i święto zakochanych!

GRAndka w Bibliotece była skierowana dla par lub przyjaciół pragnących spędzić Walentynki w niekonwencjonalny sposób. Wszyscy byli mile widziani, nieważne czy przyszli weterani gier planszowych, czy nowicjusze w świecie planszówek każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Pary, które postanowiły uczestniczyć w GRAndce, miały do wyboru szeroką gamę planszówek. Od klasycznych gier strategicznych po nowoczesne tytuły, każdy znalazł coś dla siebie. 

Atmosfera w czytelni była wręcz magiczna. Czerwone serca, balony, świece – wszystko to sprawiło, że biblioteka przybrała romantyczny nastrój, który idealnie wpasował się w klimat Walentynek. Miejsce, które zazwyczaj kojarzy się z ciszą i skupieniem nad książkami, tym razem zapełniło się śmiechem, rozmowami i dźwiękiem kości do gry uderzających o stół 🙂

Dziękujemy!

 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl