Kule do kąpieli i peeling do ciała, czyli warsztaty DIY dla dorosłych

Data publikacji: 22/07/2021

W środę 21 lipca w Oddziale dla Dorosłych Biblioteki Głównej po raz kolejny odbyły się warsztaty DIY. Warsztaty poprowadziła Magdalena Gaładyk, bibliotekarka z Oddziału dla Dzieci i Młodzieży.

Tym razem uczestniczki samodzielnie sporządziły kule do kąpieli oraz cukrowy peeling do ciała. Na początku warsztatu prowadząca przedstawiła oraz wyjaśniła recepturę każdego kosmetyku. To była wspaniała okazja, aby dowiedzieć się za co w każdym z produktów odpowiadają poszczególne składniki.

Po części wstępnej przyszła pora na spersonalizowanie swoich wyrobów. Zapach, kolor i dodatki – to wszystko zależało od wyobraźni każdej z uczestniczek!

Serdecznie zachęcamy do śledzenia zakładki Aktualności na naszej stronie internetowej. Tam pojawiają się informacje o wszystkich nadchodzących warsztatach i wydarzeniach w naszej Bibliotece.