Mam pomysł! – artystyczne dekorowanie toreb na książki

Data publikacji: 24/06/2022

W poniedziałek 20 czerwca spotkaliśmy się z dziećmi w filii przy ul. Kościuszki49 by dekorować torby na książki, które uszyły dla naszych czytelników Eko-Babki. Dzieci mogły doszywać kolorowe dekory do swoich toreb i własnoręcznie pomalować je farbami do materiału według własnych pomysłów. Powstały bardzo ciekawe i oryginalne torby. Każda praca była niepowtarzalna, a dzieci przy tym bawiły się znakomicie. Torby na książki gotowe, wiec można śmiało zapakować do nich wypożyczone z biblioteki książki. Czekamy na koleje kreatywne warsztaty!