ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

MDKK – wrześniowe spotkanie

Data publikacji: 19/09/2023

18 września 2023r. odbyło się pierwsze spotkanie MDKK w roku szkolnym 2023/2024.

Klub Książki to nie tylko miejsce, w którym młodzież może czerpać radość z czytania, ale również doskonała okazja do rozwijania umiejętności krytycznego myślenia, wyrażania swoich opinii i wymiany myśli na temat literatury. W naszym klubie uczniowie mają możliwość spotykać się raz w miesiącu, aby dyskutować nad wybranym tematem. Jest również miejsce na dzielenie się swoimi refleksjami i poznawanie innych miłośników literatury.

Tym razem spotkanie miało charakter organizacyjno-integracyjny, wszyscy uczestnicy mogli lepiej poznać swoje gusta czytelnicze. Naszą wspólną rozmowę urozmaicały karty DIXIT, jak również pytania pomocnicze, które pozwalały na lepsze poznanie się czytelników.

Wspólnie z czytelnikami ustaliliśmy kolejną datę spotkania MDKK (16 października o godz. 17:00). Na spotkaniu w październiku każdy z klubowiczów będzie miał okazję przedstawić wybraną przez siebie biografię, bądź książkę przedstawiającą konkretną osobę. Dzięki takiemu spotkaniu będziemy mogli poznać historie innych ludzi i zobaczyć, jak wiele ciekawych osobowości było i jest wokół nas. Mamy nadzieję, że taki charakter spotkania zainspiruję naszych uczestników.

Widzimy się w Multicentrum Biblioteka Główna ul. Jana Pawła II 55.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl