ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Podsumowanie projektu “Szlakiem Powstania Styczniowego na Ziemi Piaseczyńskiej”

Data publikacji: 20/11/2023

Miło nam poinformować wszystkie działania w ramach projektu “Powstanie Styczniowe na Ziemi Piaseczyńskiej” zostały zakończone sukcesem! To było niezwykłe przedsięwzięcie, które połączyło Bibliotekę i Czytelników w odkrywaniu dziejów naszego regionu. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie.

Zapraszamy także do obejrzenia  filmowego podsumowania. Znajdziecie w nim najważniejsze momenty naszego projektu. 

Dziękujemy wszystkim, którzy  uczestnicząc w naszych wydarzeniach, pomogli nam uczcić 160. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Mamy nadzieję, że wspólna podróż przez historię dostarczyła Wam nie tylko wiedzy, ale także inspiracji do dalszych działań na rzecz poznawania i kultywowania naszego wspólnego dziedzictwa.

Wszystkie działania zrealizowano w ramach projektu „Szlakiem Powstania Styczniowego na Ziemi Piaseczyńskiej” dofinansowanego ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864″.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl