ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Robert Michniewicz w Bibliotece Głównej

Data publikacji: 07/12/2023

W sobotę, 2 grudnia, czytelnicy Biblioteki Głównej mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w fascynującym spotkaniu autorskim z Robertem Michniewiczem, twórcą sensacyjnej powieści “Partnerzy. Początek” i byłym pracownikiem Polskiej Agencji Wywiadu. Autor podzielił się nie tylko niezwykłymi historiami ze świata swojej literackiej wyobraźni, ale także zdradził tajniki swojej pisarskiej drogi.

Niezwykle intrygującym elementem spotkania było uchylenie rąbka tajemnicy dotyczącej pracy Michniewicza w służbach wywiadowczych. Czytelnicy mieli okazję dowiedzieć się, jakie doświadczenia z tego okresu życia wpłynęły na jego literacką twórczość oraz jakie inspiracje zaczerpnął z rzeczywistości.

Spotkanie autorskie okazało się nie tylko świetną okazją do bliższego poznania twórczości Roberta Michniewicza, ale również do zakupienia książki z autografem twórcy.

To wyjątkowe wydarzenie literackie z pewnością pozostanie w pamięci piaseczyńskich miłośników Sensacji.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl