ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Opowieść o Antypodach w Bibliotece Głównej

Data publikacji: 07/12/2023

W czwartek 30 listopada, w czytelni Biblioteki Głównej odbyło się pełne inspiracji spotkanie Klubu Podróżnika. Tym razem naszą przewodniczką po fascynujących zakątkach świata była Michalina Kupper, która zabrała nas w pasjonującą podróż po lądach gorących antypodów.

W trakcie spotkania mieliśmy okazję usłyszeć koegzystencji i codziennym życiu ludności białej i autochtonów w Australii, Nowej Zelandii oraz Nowej Gwinei. Michalina dzieliła się nie tylko swoimi podróżniczymi przeżyciami, ale również rzadko znanymi ciekawostkami o lokalnych zwyczajach, kuchni i unikalnej florze i jadowitej faunie tych regionów.

Dla uczestników Klubu Podróżnika to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy o odległych zakątkach globu, ale także doskonała możliwość do podzielenia się własnymi doświadczeniami. 

Dziękujemy Michalinie Kupper za podzielenie się swoimi wspomnieniami z podróży i zdobytą wiedzą. Zapraszamy na kolejne spotkania Klubu Podróżnika.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl