Wyniki konkursu z okazji Dnia Gier Planszowych

Data publikacji: 23/10/2023

10 października obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych, z tej okazji w Multicentrum zorganizowaliśmy dla was konkurs plastyczny!

Naszym celem była promocja spędzania wolnego czasu z planszówkami. Konkurs kierowaliśmy do wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 8 lat!

Zadaniem konkursowym było wykonanie dowolną techniką plastyczną ilustracji w formacie A4 do wybranej przez siebie gry planszowej, jak również wymyślenie krótkiego hasła promującego granie w gry! Udział w konkursie wzięło 9 osób, wasze pomysły przerosły wszystkie nasze oczekiwania.

Wyniki Konkursu:

1.Miejsce – Aleksandra Stańczak

2.Miejsce – Kuba Śmiałek

3. Miejsce – Emilia Dziergas

Dodatkowo komisja przyznała 3 wyróżnienia

• Anna Marcinkowska
  • Piotr Wodnicki
  • Emilia Jeznach

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Prace, które nadesłaliście były niezwykle kreatywne. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wielu miłych chwil w towarzystwie planszówek.

Zapraszamy Laureatów po odbiór nagród do Multicentrum do 31.10.2023r.