Wyniki Turnieju Eliminacyjnego do Mistrzostw Polski Catan

Data publikacji: 17/07/2023

Dnia 15 lipca o godz. 10.00 w Multicentrum został zorganizowany wraz z wydawnictwem GALAKTA Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski Catan.

Tegoroczne eliminacje przyciągnęły do Multicentrum wielu entuzjastów gier planszowych! Gracze z Piaseczna i okolic zgłosili swoje chęci udziału, gotowi do podjęcia Turniejowego wyzwania. Byli z nami gracze dopiero rozpoczynający swoją przygodę z Catanem, jak również miłośnicy tej gry. Uczestnicy zostali przydzieleni losowo do stanowisk. Już po około godzinie wyłonili się gracze, którzy przeszli do drugiej tury Turnieju Eliminacyjnego – Finału.

Podczas finału gracze rywalizowali o następujące nagrody:

1. Za zajęcie pierwszego miejsca gracz otrzymuje:

• bilet uprawniający do udziału w finale,
  • grę Moje Miasto
  • tackę na kości z ilustracją i logiem Catan

2. Za zajęcie drugiego miejsca gracz otrzymuje:

• bilet uprawniający do udziału w finale,
  • tackę na kości z ilustracją i logiem Catan

3. Za zajęcie trzeciego miejsca gracz otrzymuje:

• tackę na kości z ilustracją i logiem Catan

4. Za zajęcie czwartego miejsca gracz otrzymuje

• tackę na kości z ilustracją i logiem Catan

Atmosfera była napięta, a uczestnicy starali się przewidzieć ruchy swoich rywali. Było to nie tylko wyzwanie strategiczne, ale także umiejętność sztuki negocjacji, która w Catanie ma ogromne znaczenie. Po wybudowaniu osad, dróg i miast wyłoniliśmy zwycięzców!

1 miejsce Rafał Dudziak

2 miejsce Wiktoria Siatkowska

3 miejsce Karolina Kogut

4 miejsce Grzegorz Baran

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w Turnieju!