Skrzydlate słowa w Klubie Poszukiwaczy Słowa

Data publikacji: 25/06/2022

We czwartek 23 czerwca spotkaliśmy się na przedwakacyjnym spotkaniu Klubu Poszukiwaczy Słowa. Ważnych tematów było bez liku, gdyż przygotowujemy publikację –  6. antologię tekstów autorów piszących w Klubie Poszukiwaczy Słowa. Planujemy promocję antologii na 24 września (sobota) na Festiwalu Pięknej Książki w Bibliotece Głównej CEM, ul. Jana Pawła 55.  Na spotkaniu udało się wyłonić tytuł antologii, ale na razie zachowamy go w tajemnicy. Słowem – kluczem naszego spotkania było słowo “skrzydła”. Każdy klubowicz mógł zaprezentować swój utwór. Rozpoczynamy wakacje uskrzydleni i czekamy już na kolejne spotkania. Kolejny wylosowany temat będzie dotyczył poezji i prozy z hasłem “ZIELEŃ/ZIELONY”.  A tymczasem zielono nam….:) wakacyjna przerwa, ale na pewno nie w tworzeniu poezji i prozy. Wielu letnich natchnionych utworów życzę klubowiczom! Do zobaczenia!