Nie wiesz co przeczytać? Przejrzyj nasze propozycje

Data publikacji: 20/03/2021

Nie wiesz co chcesz przeczytać? Szukasz inspiracji i ciekawych pozycji? Zajrzyj do naszych zestawień i recenzji, w których proponujemy książki dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

POWIEŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Rozwiązywanie zagadek, o uczuciach i emocjach, relacje i ważne wartości, mangi oraz książki konkursowe Polskiej Seksji IBBY – to propozycje dla młodych Czytelników:

Powieści detektywistyczne dla dzieci i młodzieży

Pomagajki – książki o emocjach, uczuciach, wartościach

Książka Roku 2020 Polskiej Sekcji IBBY – książki nagrodzone i nominowane

Seria „Miętowa” Ewy Nowak

Mangi:

Dragon Ball

Naruto

One Piece

Bleach

Sailor Moon

Tokyo Ghoul

KSIĄŻKI DLA DOROSŁYCH

Kryminały i powieści sensacyjne, seriale na podstawie książek, powieści o pięknej miłości, biografie, a także propozycje książek o rozwoju osobistym dla dorosłych Czytelników:

Kryminały – polecamy książki Chrisa Cartera

Komedie kryminalne

Recenzja cyklu Remigiusza Mroza

Seriale na podstawie książek

Powieści o miłości i tolerancji

Recenzja trylogii Pauliny Simons

Recenzje książek o rozwoju osobistym

Recenzja książki „Nietypowa baba jestem”

W ramach akcji “Z książką przez świat” w każdym miesiącu promujemy literaturę i kulturę innego kraju. Do tej pory zwiedzaliśmy Czechy, Japonię oraz Wyspy Brytyjskie. Polecamy Wam ciekawe pozycje:

Literatura brytyjska

Literatura japońska

Seria japońskich komiksów

Literatura czeska

Książek szukajcie w naszych piaseczyńskich bibliotekach!

Obecnie zamawiamy książki telefonicznie lub poprzez katalog online: https://szukamksiążki.pl/SkNewWeb/astart/855.

Instrukcja korzystania z katalogu bibliotecznego: https://biblioteka-piaseczno.pl/instrukcja-korzystania-z-katalogu-bibliotecznego/